• آموزشگاه آزاد زبان خارجی فراهان

    Farahan Language Institue
  • آیلتس فراهان

    Ielts FARAHAN
  • کلاس های ترمیک و فشرده

    Thermic and compact classes

دوره های آموزشی ویژه کودکان


 دوره های آموزشی ویژه کودکان آموزشگاه فراهان

دوره های آموزش زبان ویژه کودکان آموزشگاه فراهان با ارائه ی سیستم فونیکس به همراه کتابهای آهنگ و سری کتابهای کامل MagicTime روش نوینی را برای کودکان گروه سنی 4 الی 6 سال به ارمغان می آورد.

در دوره های آموزش زبان کودکان، ابتدا کتابهای اعجاب انگیز Tip Topتدریس می شود، سپس کتابهای Magic Time ارائه می شود تا کودکان دانش و تجربه ی کافی را برای ورود به دوره ی گرامر پیدا کنند. بعد از دوره ی کامل Family And Friends، دوره های گرامر که شامل سری کتابهای گرامری باشد ارائه می گردد. در دوره های آموزش زبان کودکان آموزشگاه فراهان، سیستم صوتی و تصویری از ترم اول در کلاسها برگزار می شود.

این دوره ها به صورت زیر اجرا می گردد: در دوره های زبان کودکان، بیشترین تمرکز بر روی مکالمه کودکان می باشد و به دلیل فرصت زمانی بیشتر، کودکان در محیطی کاملا شاد وقت کافی برای صحبت کردن به زبان انگلیسی و یادگیری دارند در کلاس های کودکان بر چهار مهارت خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن کار می شود. در این روش که بر روی چهار مهارت اصلی خواندن ، نوشتن ، گفتن و شنیدن برنامه ریزی صورت گرفته است. از همان آغاز گام به گام کودک را به سوی ارتفاع در استقلال آموزش زبان هدایت می کند. در این سیستم مطالب آموزشی بر حسب برنامه ریزی کاملاً هوشمندانه پله پله چیدمان یافته اند تا کلیه مطالب در زمان لازم خود بیان شده و با تکرار و تمرینات متداول و متداوم ( قید شده در سیلابسهای آموزشی) ثبت ضمیر ناخودآگاه کودک گردد.

Copyright © 2014 Farahan Language Institute. Design by Anaritius

پشتیبانی