• آموزشگاه آزاد زبان خارجی فراهان

    Farahan Language Institue
  • آیلتس فراهان

    Ielts FARAHAN
  • کلاس های ترمیک و فشرده

    Thermic and compact classes

نحوه عضویت و ثبت نام در سایت

تاریخ درج: 1394-05-04

 

1-    ابتدا بر روی آیکون عضویت در سایت کلیک کرده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است که کد ملی زبان آموز باید حتما بصورت کامل وارد گردد. در غیراین صورت ممکن است ثبت نام در مراحل بعد با مشکل مواجه کردد (نکته: پر کردن میزان تحصیلات و رشته الزامی نیست). نام کاربری شما باید همان کد ملی بصورت کامل باشد. 

2-    در مرحله دوم حداکثر باید به مدت 24 ساعت منتظر تایید ثبت نام از طرف آموزشگاه باشید.پیش از تایید آموزشگاه امکان ورود به حساب کاربری خود را نخواهید داشت.

3-    سپس برای دریافت کد رهگیری باید به آموزشگاه مراجعه و تنها پس از پرداخت شهریه و تصفیه حساب کامل کدرهگیری را دریافت نمایید.

4-    با دریافت کد رهگیری باید دوباره به سایت مراجعه نموده و در قسمت ورود به سایت نام کاربری و رمز ورود را که در زمان عضویت در سایت تعریف نموده اید، وارد نمایید.

5-    اکنون بر روی گزینه تکمیل ثبت نام کلیک کرده و پس از مشاهده نام دوره، ابتدا آن را انتخاب نمایید و سپس کد رهگیری را  در محل  مورد نظر وارد نمایید. (حتما باید پس از مشاهده دوره خود، ابتدا بر روی دکمه انتخاب کلیک نمایید) سپس دکمه ثبت را کلیک نمایید تا ثبت نام تکمیل گردد.

نکته مهم: عدم تکمیل ثبت نام، به منزله عدم درج نام شما در لیست حضور و غیاب اساتید می باشد و اگر حداکثر ظرف سه جلسه نام شما در لیست ثبت نگردد، به منزله انصراف از ادامه دوره بوده از ادامه حضور زبان آموز در کلاس جلوگیری به عمل خواهد آمد.  

 

در صورت بروز هرگونه مشکل در ثبت نام،  در ساعات اداری و همینطور عصرها با شماره تلفن 53821843 (شرکت آناریتوس) و یا با دفتر آموزشگاه (53827226)، و در ساعات غیراداری با شماره 09173320713 تماس حاصل فرمایید.

         

Copyright © 2014 Farahan Language Institute. Design by Anaritius

پشتیبانی