• آموزشگاه آزاد زبان خارجی فراهان

    Farahan Language Institue
  • آیلتس فراهان

    Ielts FARAHAN
  • کلاس های ترمیک و فشرده

    Thermic and compact classes

جشنواره ویژه تابستانی آموزشگاه زبان فراهان و قرعه کشی تبلت

تاریخ درج: 1395-03-04

جشنواره بزرگ تابستانی آموزشگاه زبان فراهان

برنده یک دستگاه تبلت شوید

آموزشگاه فراهان با افتخار اعلام می دارد که در ترم تابستان 95 از میان کسانی که شهریه خود را در فاصله 15 خرداد الی 15 تیر ماه پرداخت نمایند به قید قرعه یک دستگاه تبلت اهدا می نماید. شرایط شرکت در قرعه کشی بزرگ آموزشگاه زبان فراهان بدین شرح است:

1-   کلیه زبان آموزانی که شهریه خود را در فاصله میان 15 خرداد تا 15 تیر پرداخت نمایند میتوانند در قرعه کشی ثبت نام نمایند.

2-   هر یک از زبان آموزان که شهریه خود را زودتر پرداخت نماید از امتیاز بیشتری برای شرکت در قرعه کشی بهره مند می شود. به این صورت که اگر در هفته اول شروع طرح شهریه پرداخت گردد، 4 امتیاز به فرد تعلق می گردد که این یعنی شانس شما در قرعه کشی 4 برابر خواهد بود. پرداخت شهریه در هفته دوم طرح ، 3 امتیاز داشته و به همین ترتیب میزان امتیاز کاهش میابد.

3-   به منظور تشویق در پرداخت الکتورنیکی و عدم پرداخت به صورت نقدی، اگر هریک از زبان آموزان شهریه خود را از طریق دستگاه خودپرداز پرداخت نماید یک امتیاز اضافه خواهد داشت. بنابراین اگر شما در هفته اول طرح (یعنی از 15 خرداد تا 22 خرداد) شهریه تابستان خود را از طریق دستگاه کارت خوان آموزشگاه پرداخت نمایید، 5 امتیاز به شما تعلق می گیرد. (جالبه، نه؟!)

4-   لازم به ذکر است که زبان آموزانی می توانند در قرعه کشی شرکت نمایند که شهریه ترم بهار خود را تصفیه نموده باشند. عدم پرداخت شهریه ترم بهار به معنی عدم امکان حضور در قرعه کشی است.

5-   قرعه کشی دستگاه تبلت همزمان با عید سعید فطر صورت گرفته و نتیجه قرعه کشی از طریق وبسایت و کانال های تلگرام آموزشگاه اعلام خواهد شد.

 

هم زبان یاد بگیرید هم تبلت برنده بشید

 

Copyright © 2014 Farahan Language Institute. Design by Anaritius

پشتیبانی